XtremeFun Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
XtremeFun Fórum

Vše o serveru XtremeFun 2.4.3 TBC-Create by Wulfstan and Simi


You are not connected. Please login or register

žádost o Game Mastera

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1žádost o Game Mastera Empty žádost o Game Mastera Fri Aug 19, 2011 7:37 pm

lolmen



Zdar mam 15 roků z gm mam skušenosti. Kdybych byl GM tak Bych dělal eventy třeba bludiště.Jinak o sobě řeknu jen to že hraji wow 5let GM sem byl 4kraát a 1 na wotlku

2žádost o Game Mastera Empty Re: žádost o Game Mastera Fri Aug 19, 2011 8:22 pm

Comeback


Administrator

Nepriajtý z dôvodu neuvedia gm znalosti .

3žádost o Game Mastera Empty Re: žádost o Game Mastera Sat Aug 20, 2011 9:34 am

hans123



hans123 napsal:
hans123 napsal:
Jméno: Honza

Přijmení: Tripal

Nick Ingame: wariorrek
Znalost jazyka: německý , anglický , slovenský jazyk
Věk: 16

Skype: skocdozdi2

ICQ:488 478 163

Znalosti: 5 let Ingame WOW dělal bych co umím zakladni prikazi znam a co neznam najdu si umím udělat Event Skákačku , hledačky , bludíště atd..

Osobnost: Pohodový kluk, normální povaha, studuji gymnázium Jezdím na BMX,ale po době co jsem si zlomil nohu mě to moc nebere Umím dobrý photo editing,video editing Nejsem nervní,jsem takový spíše pohodář Jako GM jsem dělal nejradši 2v2,Jump,,PVE a 1v1 Eventy.
No tak dále... myslím si že život není od toho aby se třeba celých 20 let proseděl u PC ale WOW mě baví poseděl ybch u něj třeba 30 let

Proč chceš být CHM?: Už jsem to jednou dělal , ve hře jsem celý den baví mě to být eventer

Co by jsi pro server udělal?: každý den eventy ,různé hledácí a skákací eventy,Eventy , určitě už bych zrušil vendory , zabranil bych Bugování Bossů oživovat hráčům svět, starat se o jejich zábavu

Už jsi někde byl GM?: Ano 6 měsiců

4žádost o Game Mastera Empty Re: žádost o Game Mastera Sat Aug 20, 2011 11:07 am

Comeback


Administrator

Svoje prihlasky my mate pisat do mojho topicu LOCK !

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru