XtremeFun Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
XtremeFun Fórum

Vše o serveru XtremeFun 2.4.3 TBC-Create by Wulfstan and Simi


You are not connected. Please login or register

Barney-Gamemaster

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Barney-Gamemaster Empty Barney-Gamemaster Sun Jul 10, 2011 8:28 pm

Shatia



Chtěl bych se pokusit získat post <Gamemastera> tak tady je moje přihláška:

Jméno:Šimon
Příjmení:Vavříček
Věk:16(3.3)
Znalost jazyka: Český,Angicky,Německy..


Zkušenosti:
- znalost světa WoW mám podle mě dobrou, hře se věnuji už čtvrtým rokem,takže města vesnice npc ruzne trainery apod.najit neni problém..kdyžtak wowhead na linu Smile
-Příkazy zvladám všechny pro všechny GM levl a kdyztak .commands nebo-Mam MangAdmina ktery docela pomuže
-Gamemasterem sem byl na serveru Asgards,Czechmasakr,pak jsem byl dále asi 2x EM..Na Asgards to byl muj první post tak asi měsíc pak jsem odešel jelikož srali na server a já jedinny se tam snažil..na druhym postu Czechmasakr zrušili server a doted nevím proč..

Osobnost:
- jsem klidný hoch(ale nenechám si všechno líbit), pravdomluvný, hovorný, holky říkaj že sem sympatický tak snad i to ,Dále mě pořád baví hra World of Warcraft (TBC) zkoušel sem i wotlk ale prešlo..A tahle hra me neprestava bavit.
- hře se věnuju 2-4h, o víkendu až 10hodin denně
Na foru budu taky aktivni
Proč chci být GM právě zde:
- server mě zaujal,jak je to tady udělane pěkne ty lokace npc skvěli hráči i GMKA..Wulfstan by doporučil tenhle server jelikož se známe osobně už rok a všim sem si že je new tak chcu skusit post GM abych pomohl serveru.
- chci hráčům nabídnout zábavnější hraní
-
Co by si pro server udělal:
-Dělat to co děla normalní Gamemaster-Řešit chybi opravovat spell bosse apod. Pomáhat (Ne fyzicky) ale jestli se budou furt ptat na tamto apod. tak neodpovím ktomuhle tu je wowhead.com dále bych řešil bugy odpovídal na tickety aktivní na worlde tak i na forku a hledat bugery i hackery kteří škodí serveru
- dále pomáhat GM teamu když to bude v mojich silách
- snažit se vymyslet něco nového co by bylo dobré pro server mam spoustu novych věci co by bylo dobre pro server a dělat věci co by přitáhlo hráče budu se snažit i hráče tady sehnat.

Umíš SQL/C++/:
- nebudu nic nalhávat neumím, ale kamoš jde ted´na školu kde se to bude učit, tak pokud to bude v mojí moci, tak bych se to od něj učil

Skype:simonvavricek
Nick ingame Barney
Diky za prectení snad to vyjde pak budu rád a snad i vy ..a jeste ne nezkopíroval jsem to dal jsem si zalážet klidně si to ověřte..

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru